Nazywam się Veronika Bizuk i jestem certyfikowaną kosmetolożką i założycielką gabinetu kosmetologicznego Acne&Skin Expert. W mojej karierze pomogłam ponad 500 pacjentom.

Moje doświadczenie i kompetencje

Podstawową zasadą mojej pracy, która w 99% przypadków przynosi pozytywne rezultaty, jest odpowiednie systemowe podejście. Korzystam z gotowych, sprawdzonych planów leczenia, które dostosowuję indywidualnie do każdego pacjenta.

Moją misją jest sprawiać, by ludzie byli zdrowsi, szczęśliwsi i bardziej pewni siebie. Dlatego właśnie nie ustaję w zmienianiu na lepsze życia osób, borykających się z problemami skórnymi, które zwracają się do mnie w celu:
To oznacza, że dzięki mojemu wsparciu ponad 500 osób pozbyło się trądziku.
Wyleczenia trądziku, niezależnie od wieku, etapu, czy formy choroby;
Pozbycia się trądziku młodzieńczego i trądziku dorosłych;
Usunięcia różnego rodzaju zmian naczyniowych;
Rozjaśnienia blizn potrądzikowych i zmian pigmentacyjnych;
Pożegnania blizn i bliznowców potrądzikowych.

Moja Misja

Plan leczenia rodzi się w mojej głowie już na etapie konsultacji – dzięki doświadczeniu już przy pierwszej wizycie dokładnie wiem, jak pomóc w danym przypadku. Zawsze jednak uczciwie uprzedzam, że walka z trądzikiem wymaga aktywności, odpowiedzialności i zaangażowania ze strony pacjenta.
Dlatego zapraszam na konsultację każdego, kto jest gotowy podjąć to wyzwanie i wraz ze mną przejść drogę do czystej i zdrowej skóry oraz dożywotniej remisji.