Umawiając się do mnie na wizytę oferuję profesjonalizm, wiedzę i długoletnie doświadczenie.
Umawiając się do mnie na wizytę oferuję profesjonalizm, wiedzę i długoletnie doświadczenie.

Strona z linkiem do rejestracji wizyty

Przy umówieniu wizyty pobieram 50% przedpłaty, aby się umówić na wizytę wystarczy wybrać rodzaj usługi po czym wprowadzić dane karty płatniczej. Udostępnione dane są zabezpieczone przy pomocy protokołu szyfrowania SSL i przekazywane wyłącznie bankowi w celu uzyskania płatności. Państwa transakcje są całkowicie bezpieczne.
Przy umówieniu wizyty pobieram 50% przedpłaty, aby się umówić na wizytę wystarczy wybrać rodzaj usługi po czym wprowadzić dane karty płatniczej.

Udostępnione dane są zabezpieczone przy pomocy protokołu szyfrowania SSL i przekazywane wyłącznie bankowi w celu uzyskania płatności. Państwa transakcje są całkowicie bezpieczne.
Program AcnePro wyleczył już trądzik ponad 500 osobom.

Przed wizytą wyślę Ci ankietę dotyczącą Twojej obecnej pielęgnacji oraz zwyczajów. Przeanalizuję ją, a następnie spotkamy się w moim gabinecie.
W ciągu tej godziny:
•⁠ ⁠zdiagnozuję rodzaj i przyczynę Twojego trądziku,
•⁠ ⁠dowiesz się, który z Twoich kosmetyków powoduje nowe stany zapalne,
•⁠ ⁠wyjaśnię, które elementy Twojej diety pogarszają stan cery i zaproponuję Ci zdrowe zamienniki,
•⁠ ⁠nauczę Cię dobierać kosmetyki tak, by nie pogarszały stanu Twojej skóry,
•⁠ ⁠wytłumaczę proces powstawania trądziku,
•⁠ ⁠zaproponuję Ci indywidualny plan leczenia, który doprowadzi Cię do zdrowej skóry.
(1 godzina)
Dodatkowo, w ramach konsultacji otrzymasz ebook „Pomóż Swojej Skórze: Przepisy dla Skóry Trądzikowej”, który zawiera 71 starannie dobranych przepisów. Znajdziesz w nim propozycje zdrowych śniadań, obiadów bogatych w składniki odżywcze, które łagodzą objawy trądziku, oraz kolacji. Ebook obejmuje także przepisy na desery i wypieki, które są przyjazne dla cery.

W publikacji dostępne są przepisy dostosowane dla wegan i wegetarian.

Dzięki holistycznemu podejściu, pozbędziesz się trądziku do końca życia. Konsultacja to pierwszy krok do zdrowej i witalnej skóry.
  • Konsultacja AcnePro
  • 6 zabiegow leczniczych AcnePro
  • Wprowadzenie i sprzedaż 9 produktów sprzyjających terapii
(7 wizyt)
Tylko dla pacjentów, znajdujących się na na Programie AcnePro Zaawansowany zabieg leczniczy, dobierany indywidualnie po analizie skóry podczas wizyty.
(1 godzina)
Dla pacjentów, którzy zakończyli Program AcnePro
(1 godzina)
Najszybszy i najbezpieczniejszy sposób na pozbycie się trądziku. Pakiet zawiera wszystkie elementy godzinnej usługi «‎Konsultacja AcnePro» oraz zabieg dopasowany w zależności od rodzaju struktury Twojej skóry i nasilenia Twojego trądziku.

Ten czas i profesjonalizm który Ci oferuje, pozwoli Ci zrozumieć dlaczego wciąż wyskakują Ci nowe pryszcze. To pomoże Twojej skórze w procesie oczyszczania, dzięki czemu w końcu będziesz mógł zatrzymać błędne koło powstawania trądziku.
(2 godziny)
Nie wiesz na co się zdecydować, a chcesz jak najlepiej wykorzystać swoją wizytę? Wybierz zabieg spersonalizowany. Zaczniemy od 20-minutowej konsultacji, po której dobiorę preparaty oraz usługi tak, by spełniały Twoje indywidualne potrzeby.

Dzięki temu, już po pierwszym zabiegu, Twoja skóra zyska jak najwięcej korzyści.
(1 godzina 20 minut)
Autorski, 7-etapowy zabieg, oparty na wieloletnim doświadczeniu w leczeniu trądziku. W ramach zabiegu jest również 20-minutowa konsultacja.

Dzięki odpowiednio dobranym metodom, ten zabieg dogłębnie oczyszcza pory skóry, a efektem jest gładka i rozjaśniona cera. Idealna propozycja dla osób z dużą ilością stanów zapalnych, wągrów lub zaskórników.
(1 godzina 20 minut)
Dogłębna regeneracja skóry, pobudza regenerację włókien kolagenowych dzięki czemu kondycja skóry ulega poprawie, przebarwienia znikają, napięcie skóry wzrasta, a blizny się wypłycają.

Uwaga: Jeśli nie jesteś moim podopiecznym, to przed umówieniem się musisz skontaktować się telefonicznie, abyśmy wspólnie stwierdzili, czy potrzebujesz tego zabiegu.
(1 godzina)
Połączenie, które jak nic innego regeneruje skórę, spłyca blizny i zmarszczki. Wszystkie zalety usługi «Mezoterapia mikroigłowa» są zwielokrotnione dzięki peelingowi.

Dzięki temu zabiegowi zauważysz niesamowitą różnicę na swojej cerze. Uwaga: na tę usługę mogą się umówić tylko stali podopieczni.
(1 godzina)
Nowoczesny zabieg łączący terapię mikroigłową SkinPen z zastosowaniem egzosomów ASCE. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób pragnących poprawić kondycję swojej skóry, zredukować zmarszczki oraz blizny potrądzikowe.

Opis zabiegu:

•⁠ ⁠Mikroigłowanie SkinPen: Proces polegający na precyzyjnym nakłuwaniu skóry, co stymuluje produkcję kolagenu i elastyny.
•⁠ ⁠Egzosomy ASCE: Pierwsze w 100% czyste egzosomy dostępne na rynku, które zwiększają produkcję kolagenu siedmiokrotnie i elastyny trzykrotnie. Standaryzowane według GMP, ISEV i MISEV.

Efekty zabiegu:

•⁠ ⁠Widoczne zmniejszenie zmarszczek
•⁠ ⁠Poprawa kolorytu skóry
•⁠ ⁠Głębokie nawilżenie i regeneracja
•⁠ ⁠Redukcja blizn potrądzikowych

Zarezerwuj wizytę już dziś i ciesz się zdrową, promienną cerą!
(1 godzina)
Zabieg z użyciem profesjonalnych kosmeceutyków, sprzedawanych tylko certyfikowanym kosmetologom, przez międzynarodowego lidera tej branży.

Wykorzystanie produktów o wysokiej skuteczności gwarantuje, że po zabiegu skóra będzie napięta, zmarszczki wygładzone, owal twarzy podniesiony, a skóra na szyi i twarzy wygładzona. Świetny wybór jako zabieg bankietowy, przed ważnym wyjściem.
(1 godzina 45 minut)